Praca dla elektronika/ elektryka w Bielsku-Białej.

Poszukujemy stażystów oraz pracowników do działu zajmującego się systemami zasilania gwarantowanego.
Zatrudnimy elektryków lub elektroników. Możliwy staż lub umowa o pracę (w zależności od doświadczenia)Praca polega na instalacjach i uruchomieniach UPSów, przeglądach, diagnostyce i naprawach na poziomie modułów. Dodatkowo może pojawiać się potrzeba przygotowania instalacji elektrycznej lub weryfikacji istniejącej. Praca wiąże się z częstymi wyjazdami. Brak znajomości branży UPS nie jest problemem, zadbamy o szybkie opanowanie wiedzy niezbędnej do pracy.
Wymagania: - wykształcenie średnie lub wyższe (elektronik, elektryk lub pokrewne), prawo jazdy, j. angielski na średnim poziomie, komunikatywność i umiejętność szybkiego uczenia się.

Doświadczenie i uprawnienia SEP będą dodatkowym atutem. 
Gwarantujemy prace w młodym, dynamicznym zespole, ciekawą pracę, pełną nowych wyzwań.
Zainteresowanych prosimy o kontakt mailowy: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., telefoniczny 33 829 829 0 lub osobisty.

Szanowni Państwo,

Z przyjemnością informujemy, że z sukcesem wdrożyliśmy oprogramowanie klasy ERP (ENOVA) pozwalające nam na wdrożenie nowych technologii przetwarzania informacji. Od teraz wszystkie dane są w jednym miejscu a procesy są ze sobą powiązane. Jesteśmy przekonani, że nowe rozwiązanie pozwoli nam jeszcze sprawniej realizować nasze usługi. 

Wdrożenie zostało wykonane przez firmę X Deft z Bielska-Białej. Całość prac została wykonana sprawnie i na wysokim poziomie.

 

 

Szanowni Państwo,

 

Centrum Serwisowe CSS Beskidy zmienia lokalizację. Cała działalność została przeniesiona ul.Filarową 47.